Mapa webu


Stránky bez zařazení


  • Produkt
  • Všechny stránky jsou přiřazeny

Produkt

Produktová fotografie, či reklamní fotografie je součástí celku, kterému se říka užitá fotografie. A právě ta se stává mocným nástrojem na poli e-commerce. Použitím profesionálních fotek nejen že vzroste důvěryhodnost webu, informovanost zákazníka ale hlavně zvýší zájem o Váš produkt či firmu.

U produktové fotografie je důležitá ostrost, věrné barevné podání a čitelnost. Ať už jde o fotografii jídla, skla, porcelánu nebo plastových výrobků. Získejte skvělé fotky a reprezentujte se na svých e-shopech a webových stránkách, případně katalozích či billboardech.

Malá otázka. Podle čeho zákazník si vybírá zboží při reklamní kampani?

Pokud se jedná o vizuální kampaň, určitě hodnotí podle reklamní fotografie. Dejte šanci vašim výrobkům ať mohou zapůsobit na vašeho zákazníka. Mám dlouhodobé zkušenosti na poli reklamní fotografie a spolupracuji s grafiky, kteří se na reklamu specializují.

A kromě portrétní fotografie, ta nakonec s reklamou souvisí, v ní dosahujeme nejlepších výsledků. Umíme použít různé triky, aby váš výrobek, produkt byl ještě atraktivnější. Lhostejno jestli se jedná o fotografii skleničky, jídla, kávového automatu nebo architekturu.

Portrétní profesionální fotograf

Fotograf Šimon Pikous by Vám představil i své další stránky, které určeny pro portrétní fotografii.

Portrét není jen fotografie lidí, zvířat, ale i umění pozorovat a vystihnout okamžik, vnitřní krásu portrétovaného, přirozenost a ladnost. S pohodovým přístupem fotografa na straně jedné a uvolněným či přirozeným půvabem na straně druhé lze dosáhnout překrásné fotografie.

Není nefotogenických lidí, jsou jen špatní fotografové.

novinky


Fotoexpedice Za tajemstvím sovětského urbexu.
03. 12. 2019

Pro fotografy nejen dobrodruhy nabízíme fotokurz do několika ukrajinských socialistických fabrik a Černobylu.


Fotografická kniha o Liberci
06. 12. 2018

Tip na vánoční dárek. S bratrem Janem jsme vydali novou fotografickou knížku o Liberci. K dostání v libereckých knihkupectvích. Cena příznivá. Můžete doporučit.


Zážitkový fotoworkshop
22. 05. 2018

Těšíme se na WS: Fotografujeme jídlo s Karlem Kitou v Restaurant 59 24.6 2018, Jablonec n. N. Více na www.lsfliberec.cz/jidlo-workshop

#food_s_kitou


Využijme času k nafotografování jídla
07. 09. 2017

Do konce roku bych se zejména chtěl věnovat fotografování jídla. Využijte tohoto času.

náhodná stránka
Portfolio

Vítejte na stránkách fotografa, který se specializuje na produktovou fotografii, reklamní fotku, architekturu a věcí kolem. Pod různýmy alby najdete...

více  
Top