Mapa webu


Stránky bez zařazení


  • Produkt
  • Všechny stránky jsou přiřazeny

Produkt

Produktová fotografie, či reklamní fotografie je součástí celku, kterému se říka užitá fotografie. A právě ta se stává mocným nástrojem na poli e-commerce. Použitím profesionálních fotek nejen že vzroste důvěryhodnost webu, informovanost zákazníka ale hlavně zvýší zájem o Váš produkt či firmu.

U produktové fotografie je důležitá ostrost, věrné barevné podání a čitelnost. Ať už jde o fotografii jídla, skla, porcelánu nebo plastových výrobků. Získejte skvělé fotky a reprezentujte se na svých e-shopech a webových stránkách, případně katalozích či billboardech.

Malá otázka. Podle čeho zákazník si vybírá zboží při reklamní kampani?

Pokud se jedná o vizuální kampaň, určitě hodnotí podle reklamní fotografie. Dejte šanci vašim výrobkům ať mohou zapůsobit na vašeho zákazníka. Mám dlouhodobé zkušenosti na poli reklamní fotografie a spolupracuji s grafiky, kteří se na reklamu specializují.

A kromě portrétní fotografie, ta nakonec s reklamou souvisí, v ní dosahujeme nejlepších výsledků. Umíme použít různé triky, aby váš výrobek, produkt byl ještě atraktivnější. Lhostejno jestli se jedná o fotografii skleničky, jídla, kávového automatu nebo architekturu.

Portrétní profesionální fotograf

Fotograf Šimon Pikous by Vám představil i své další stránky, které určeny pro portrétní fotografii.

Portrét není jen fotografie lidí, zvířat, ale i umění pozorovat a vystihnout okamžik, vnitřní krásu portrétovaného, přirozenost a ladnost. S pohodovým přístupem fotografa na straně jedné a uvolněným či přirozeným půvabem na straně druhé lze dosáhnout překrásné fotografie.

Není nefotogenických lidí, jsou jen špatní fotografové.

novinky


Fotografická kniha o Liberci
06. 12. 2018

Tip na vánoční dárek. S bratrem Janem jsme vydali novou fotografickou knížku o Liberci. K dostání v libereckých knihkupectvích. Cena příznivá. Můžete doporučit.


Zážitkový fotoworkshop
22. 05. 2018

Těšíme se na WS: Fotografujeme jídlo s Karlem Kitou v Restaurant 59 24.6 2018, Jablonec n. N. Více na www.lsfliberec.cz/jidlo-workshop

#food_s_kitou


Využijme času k nafotografování jídla
07. 09. 2017

Do konce roku bych se zejména chtěl věnovat fotografování jídla. Využijte tohoto času.

náhodná stránka
Kontakt

Kontaktujte nás telefonicky, emailem a nebo můžete vyplnit rychlý formulář.

více  
Top