Portfolio

 

Šimon Pikous - album: Architektura

Fotografie interiérů i exteriérů. Výběr z fotografování architektury pro zákazníky, stavební firmy, hotely, zámky, ale i realitní kanceláře. Samostaně stojí dlouhodobé fotografování Svijanského zámku po dobu jeho rekonstrukce a kalendáře pro Žitavu.

Fotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, pikous, Hotel Ještěd #3Fotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, Hotel Ještěd # 4Fotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, Hotel Ještěd # 5Fotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, pikous, VÚTSFotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous,  Valbek, ScontoFotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, pikous, VÚTS #2Fotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, Brex # 1Fotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, Brex # 4Fotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous,  obchodFotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, Svijany zámek # 4Fotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, realityFotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, kostel Kněžmost oltářFotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, Svijany zimní zámekFotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, Svijany zámek # 2Fotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, Svijany noční zámekFotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, kalendář ŽitavaFotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, kalendář Žitava # 6Fotopgrafie architektury, pikous, Fotopgrafie architektury, Pikous, kalendář Žitava # 5

Produktová nebo taky užitková fotografie,

reklamní foto, focení skla, porcelánu, lesklých předmětů, toť alchymie fotografa. Špatným vyfotografováním si můžete pokazit výsledek své práce. K čemu je skvělý výrobek, jedno jestli lahev s vínem, skvoucí zákusek, výlisek ze stroje nebo upravený pokoj penzionu, nad kterým strávíte velké množství drahoceného času, když konkurence má levnější "šmejd", ale daleko lépe nafotografovaný.

Nešetřete na své propagaci. Jak pan Ford pravil: "kdybych měl poslední 3 dolary, 2 z nich dám do reklamy!"

Můj ateliér a lidé kolem něj mají dlouhodobou zkušenost a spoluprací jenom získáte. Můžeme se domluvit na konkrétních krocích realizace, tak aby vyhovovaly vaší firmě.

Na ceny jde uplatnit tzv. Náhradní plnění § 81 novelizovaného zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

Pokud přemýšlíte nad tím, že si chcete některé výrobky fotografovat sami, doporučujeme navštívit sekci Kurzy.

Listujte v albech a nechte se inspirovat, jsem tu pro vás.

novinky


Učebnice a rádce produktové fotografie
01. 10. 2020

Je to tady, fůra praktických rad, obrázků a nákresů zde: https://lsfliberec.cz/blog/radce-produktoveho-fotografa


Rozjeď svůj byznys, současná krize může být i výzvou. Co se takhle zbavit starých návyků a začít na novo, důkladně?
04. 05. 2020

Tato doba živnostníkům ani podnikatelům příliš nepomáhá. Je na čase se postarat sám o sebe. Přehodnotit práci, stanovit si priority a začít se věnovat věcem důležitým. Kvalitní fotografická prezentace může být start. Doporučuji, než ztrácet čas hledáním cest, přenechat ji odborníkům. Za sebe můžu nabídnout fotky na zkoušku. Nevěříte, že profi fotografie vašich produktů budou lepší? Dobrá, prvních 10 záběrů pro vás udělám zdarma. Stačí v komunikaci uvést heslo #rozjedsvujbyznys


Fotoexpedice Za tajemstvím sovětského urbexu.
03. 12. 2019

Pro fotografy nejen dobrodruhy nabízíme fotokurz do několika ukrajinských socialistických fabrik a Černobylu.


Fotografická kniha o Liberci
06. 12. 2018

Tip na vánoční dárek. S bratrem Janem jsme vydali novou fotografickou knížku o Liberci. K dostání v libereckých knihkupectvích. Cena příznivá. Můžete doporučit.


Zážitkový fotoworkshop
22. 05. 2018

Těšíme se na WS: Fotografujeme jídlo s Karlem Kitou v Restaurant 59 24.6 2018, Jablonec n. N. Více na www.lsfliberec.cz/jidlo-workshop

#food_s_kitou


Využijme času k nafotografování jídla
07. 09. 2017

Do konce roku bych se zejména chtěl věnovat fotografování jídla. Využijte tohoto času.

náhodná stránka
Kurzy

Chcete se naučit fotografovat pro web, reklamní a produktovou fotografii? Chcete se zdokonalit nebo přeskočit konkurenci?

více  
Top