Portfolio

Produktová nebo taky užitková fotografie,

reklamní foto, focení skla, porcelánu, lesklých předmětů, toť alchymie fotografa. Špatným vyfotografováním si můžete pokazit výsledek své práce. K čemu je skvělý výrobek, jedno jestli lahev s vínem, skvoucí zákusek, výlisek ze stroje nebo upravený pokoj penzionu, nad kterým strávíte velké množství drahoceného času, když konkurence má levnější "šmejd", ale daleko lépe nafotografovaný.

Nešetřete na své propagaci. Jak pan Ford pravil: "kdybych měl poslední 3 dolary, 2 z nich dám do reklamy!"

Můj ateliér a lidé kolem něj mají dlouhodobou zkušenost a spoluprací jenom získáte. Můžeme se domluvit na konkrétních krocích realizace, tak aby vyhovovaly vaší firmě.

Na ceny jde uplatnit tzv. Náhradní plnění § 81 novelizovaného zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

Pokud přemýšlíte nad tím, že si chcete některé výrobky fotografovat sami, doporučujeme navštívit sekci Kurzy.

Listujte v albech a nechte se inspirovat, jsem tu pro vás.

Šimon Pikous - album: Sklo; křehká krása

Fotografie skla, krásná jemná práce v bílých rukavičkách. Zrcadlící se odlesky a třpit. práce z horizontem. Fotografování se zatajeným dechem. Výsledek křehká krása. Chcete tu mít taky skleničku?

Čiré sklo s jemným akcentemOpilé skleničkySklo, kompozice, kurzySchindler; ryté sklo; Strompohár Maharádžaproduktová foto skleničkaSchindler; ryté sklo; romantismusSchindler; ryté sklo; nerozbitnáDocter optiks, optický komponent # 2Čiré sklo; plaketaSchindler; ryté sklo; Měřička a VáchalSchindler; ryté sklo; VáchalSchindler; ryté sklo; Dvě číšeSchindler; ryté sklo; číše Žížalyproduktová foto sklenička na černém podkladuproduktová foto sklenička reflexeproduktová foto sklo žížalyproduktová foto sklo tornádoOndřej Šaur; kompoziceDocter optiks, optický komponent # 3Ondřej Šaur; kompozice, lehané skloOndřej Šaur;  Barevná kompozicevzorkovniceOndřej Šaur;  Barevná kompozice; šperk # 2
novinky


Fotoexpedice Za tajemstvím sovětského urbexu.
03. 12. 2019

Pro fotografy nejen dobrodruhy nabízíme fotokurz do několika ukrajinských socialistických fabrik a Černobylu.


Fotografická kniha o Liberci
06. 12. 2018

Tip na vánoční dárek. S bratrem Janem jsme vydali novou fotografickou knížku o Liberci. K dostání v libereckých knihkupectvích. Cena příznivá. Můžete doporučit.


Zážitkový fotoworkshop
22. 05. 2018

Těšíme se na WS: Fotografujeme jídlo s Karlem Kitou v Restaurant 59 24.6 2018, Jablonec n. N. Více na www.lsfliberec.cz/jidlo-workshop

#food_s_kitou


Využijme času k nafotografování jídla
07. 09. 2017

Do konce roku bych se zejména chtěl věnovat fotografování jídla. Využijte tohoto času.

náhodná stránka
Ceník

Ceny za produktovou, reklamní a image fotografii. Reklamní kampaně, letáky, firemní noviny.

více  
Top